Adresgegevens

Festivallocatie: Park Brakkenstein te Nijmegen

Kantooradres:
Prins Hendrikstraat 7
6521 AV Nijmegen

Postadres:
Postbus 1535
6501 BM Nijmegen

Email: seeyou@musicmeeting.nl

Telefoon: +31 (0)24 360 88 13

Social media:
twitter.com/musicmeeting
facebook.com/musicmeeting

 


Bestuur

Rob de Valk, Marc Dankbaar, Laurent Sprooten, Peter Smaal, Miriam Gilissen

Directeur

John van Merriënboer - john@musicmeeting.nl 

Programma

Wim Westerveld - wim@musicmeeting.nl

Workshops

Xavier Teerling en Jop van Summeren - showtime@musicmeeting.nl

Marketing & Communicatie

Thijs Toonen (Hoofd) - thijs@musicmeeting.nl 
Toby Bresseleers - toby@musicmeeting.nl 
Elise Bos - elise@musicmeeting.nl 
Syl Scheffel - syl@musicmeeting.nl 
Laura Schepper - laura@musicmeeting.nl 

Productie

Sander Ederveen (Hoofd) - sander@musicmeeting.nl 
Jouke Imkamp - jouke@musicmeeting.nl

Markt (alleen non-food)

Dalou Leplat - markt@musicmeeting.nl

Artist handling en workshops

Martijn Snelders - martijn@musicmeeting.nl

Vrijwilligerscoördinatie

Erik van Vliet (Hoofd) - erik@musicmeeting.nl
Myra Brauer - myra@musicmeeting.nl
Ruben de Groot - ruben@musicmeeting.nl

 

360 MM banner